Emre Kilinc Golleri

Emre Kılınç Golleri

Emre Kılınç golleri ve asistleri ile bir dönem Galatasaray’ın şampiyonluk yolunda destek sağlayan önemli bir sağ kanat oyuncusuydu. Çok fazla bir kariyeri olmasa bile ciddi bir görev adamıdır. Sadakati göz ardı edilmeyecek bir durumdadır. Galatasaray formasını giymesiyle beraber güzel bir şov izletmiştir. Emre Kılınç golleri ve asistleri ile de taraftarın gönlünü kazanmayı başarmıştır.

2022 ve 2023 sezonu itibariyle takımın oyun düzeninde olmasa da ileriki sezonlardaki taktiklerde çok yararlı olacağı için sadece kiralık olarak Ankaragücü forması giyen oyuncudan beklentiler çok büyüktür. Emre Kılınç golleri ve asistleri zor durumda olan Ankaragücü için çok büyük önem teşkil etmektedir. Ankaragücü iyi bir desteğe sahip bir takım olsa da 2 sezondur Süper Lig’de tutunmakta zorlanmaktadır. Dolayısıyla da Emre Kılınç gibi hem tecrübeli hem de büyük takımlar ile çalışmış olan oyuncular takımın Süper Lig içerisinde devamlılığını sürdürebilmesi açısından çok önemlidir.

Yine de sarı kırmızılı taraftarlar Emre Kılınç golleri ve asistlerini kendi takımlarında görebileceklerini merak etmektedir. Bu doğrultuda kiralık olması vesilesi ile seneye yeniden Galatasaray formasını terleteceğini düşünmekteyiz. Oyuncunun bu sene Ankaragücü içerisindeki performansı da çok önemli olacaktır.

Rotabet Maç İzleme Kanalı Rotabet TV

Bu sezon tüm takımların da çok iyi transferler yapıp ligin iddialı bir şekilde devam etmektedir. Rotabet kullanıcıları süreç boyunca analiz yaparken bir hayli zorlanır duruma gelmiştir. Artık istatistiklere bakarak bir sonraki maçları takip eden bahis severler yeterli veriye sahip olmadığını düşünmektedir. Bu sebeple kayıplar yaşamaya başlamaktadır. Bu durum karşısında da artık daha rahat analiz yapılabilmesi adına maçları canlı bir şekilde izlemek ve sonrasında analiz yapmak istemektedir.

Rotabet’ten nasıl bir imkan geleceğini düşünen Rotabet kullanıcıları bu durumu Rotabet’in iletişim kanalları üzerinden bildirmiştir. Bu durumu Rotabet, hızlı bir şekilde değerlendirmiştir. Rotabet’te hızlı bir şekilde kullanıcıların canlı maç yayınlarını takip edebilecekleri bir platform üzerine harekete geçmiştir. Bu platform ile ilgili çalışmalar beklenenden çok daha kısa süre içerisinde tamamlanmıştır. Rotabet TV kullanıcılarının hizmetine açılmıştır.

Başta yalnızca Rotabet kullanıcılarına hizmet vermekteydi. Ancak Rotabet TV çok kısa bir süre içerisinde herkesin rahat bir şekilde canlı maç yayınlarını izleyebileceği bir platform olarak hizmet vermeye başlamıştır. Rotabet TV tamamen ücretsiz bir şekilde canlı maç yayını sağlayan bir platformdur. Ücretsiz olması sebebiyle kullanıcılar başta çok fazla reklam ve bu reklamların kendilerinin seyir zevkini kaçıracağını düşünmekteydi. Ancak kullanıcılar Rotabet TV üzerinden maçları takip etmeye başladıktan sonra aradaki farkı görmüş oldular. Rotabet TV siz maç izlerken yayınızı bölen reklamlar ile sizi karşı karşıya bırakmaz. Siz yalnızca arkanıza yaslanın ve mükemmel bir maç deneyiminin tadını çıkarın.