Filip Novak Golleri

Filip Novak Golleri

Filip Novak golleri ve asistleri ile Türkiye’nin en büyük kulüplerinden ikisinde forma giymiş iyi oyuncudur. Özellikle Trabzonspor’da forma giydiği dönemler adından çok söz ettirmiştir. Sol bekte fırtınalar estiren ve görevi gereği çok iyi bindirme yapan Filip Novak golleri ve asistleri ile de takımına inanılmaz katkılar sağlamıştır. Bu durumun farkında olan Fenerbahçe geçtiğimiz sezonlarda Filip Novak’ın performansını beğenmiştir. Böylece kendi takımına katmak adına görüşmeler sağlamıştır. Fenerbahçe’nin o dönem olan sol bek eksiği de Filip Novak sayesinde giderilmiş oldu.

Filip Novak gollerine ve asistlerine Fenerbahçe’de devam ederek şampiyonluğa çok yaklaştıran olaylar yaşatmıştır. Son dönemde ise Fenerbahçe’nin kadroyu gençleştirmek adına yaptığı çalışmalar dolayısıyla başka bir takıma transferi gerçekleşmiştir. Fenerbahçe’nin kadrosunda gittiği genç oyuncu çalışmaları da başarıyla sonuç vermiş olacak ki şuan ligde çok aktif bir şekilde iyi performanslar ortaya çıkmaktadır.

Teknik direktör Jorge Jesus’un da başa gelmesiyle beraber Fenerbahçe 90 dakika oyun çıkarabilen ve sürekli pres yaparak rakibini bunaltan bir takım haline gelmiştir. Aynı zamanda da ligin çok erken haftalarından itibaren ciddi farklar ile rakiplerini mağlup etmiştir. Bu da Süper Lig’deki diğer takımları endişelendirmiş taraftarlarını ise çok mutlu etmiştir. Futbol ile ilgilenen ve desteklediği takım fark etmeden herkes Fenerbahçe maçlarını takip etmek istemeye başlamıştır.

Rotabet TV Maç Analizleri

Rotabet bu durumun farkına varıp hem kullanıcılarının daha rahat analiz sağlayabileceği hem de herkesin tüm maçları canlı bir şekilde izleyebileceği bir platform oluşturmak istemiştir. Bu çalışmalara başlayıp hızlı bir şekilde de platformu hizmete sokmuştur. Rotabet TV olarak hizmete açtığı bu platform sayesinde artık canlı bahis Rotabet kullanıcıları maçları canlı izleyebilirler. Böylece rahat analiz yapabilmektedirler. Aynı zamanda tüm herkesin de maçları canlı izleyebileceği bir platformu hayata geçirmiştir.

Rotabet TV tamamen ücretsiz olarak canlı maçları izleyebileceğiniz bir platformdur. Türkiye’de futbol maçlarını izlerken tuttuğunuz takımın maçını farklı müsabakalarda izlemek istediğinizde bile birden fazla yayıncı kuruluşa ciddi abonelik ücretleri ödenmektedir.

Rotabet TV tamamen ücretsiz bir şekilde bu maçları sunarak herkesin gönlünde bir taht kurmuştur. Rotabet TV’nin ücretsiz olması kullanıcıların yayın kalitesinde sıkıntı yaşayacağı adına bir takım endişeler uyandırsa da hizmete ilk açıldığı andan itibaren sorunsuz bir yayın hizmeti vermektedir. Seyir zevkinizi kaçıran reklamlar ile sizi karşı karşıya bırakmaz.

Rotabet TV’de yalnızca ücretsiz, kesintisiz ve donma yaşamadan maçları sorunsuz takip etmek vardır. Aynı zamanda Rotabet TV’de canlı spor bahsi alan kullanıcılar için de bir özellik mevcuttur. Rotabet TV’de aynı anda ve tek sekme üzerinden birden fazla canlı maç yayınını kesintisiz izleyebilirsiniz.